Sprevádzam ľudí, aby našli odvahu pozvať do svojho života stratu, ktorá sa udiala. Pretože ak sa niečomu vyhýbame, oveľa častejšie na to myslíme. Skúste si povedať, azda na 2 minúty, že môžete myslieť na 10 iných vecí a na tú jednu jedinú nie. Koľkokrát ste na ňu mysleli? Koučujeme spolu aby ste rozpoznali svetielko v budúcnosti a našli zdroje sa k nemu dostať. Pretože budúcnosť, aj keď iná, stále môže byť šťastná. Poskytujem Konzultácie pre príbuzných a firmy aby sa stali oporou tomu, kto životnou stratou prechádza. Pretože veľa ľudí chce pomôcť, ale nie sú si istí ako. Rada Vás podporím.

životné straty •  smrť • rozvod • choroba • strata zamestnania • syndróm prázdneho hniezda • zmysel života • emócie • závislosti • stres

Koučing straty, smútku, závislostí

Pri svojej práci s ľuďmi používam rôzne techniky, všetky s cieľom cítiť sa lepšie a posunúť sa ďalej. Koučing je jednou z najobľúbenejších techník. Skúsenosti koučovania s ľuďmi, ktorí hľadali ďalšiu cestu v živote mi ukázali, že rady okolia sa niekedy stávali ranami. Situáciu sťažovali. Veď kto vie lepšie, čo človek práve potrebuje? Napr. rady po rozvode sa rôznili konečne sa venuj sebe… čakaj, veď niekto príde… nájdi si niekoho… Kto vie, čo má človek má urobiť? Možno všetko, ale v rôznom čase.

Na rozdiel od programov sprevádzania v procese koučovania neradím, nepôsobím ako mentor a odborník na danú problematiku. V tomto prípade ste to práve Vy, kto najlepšie vie čo hľadá, potrebuje, v čom sa cíti dobre. Nezaoberáme sa minulosťou, ale sme úplne ponorení do prítomnosti a budúcnosti. Verím, že odpovede sú vo Vás, preto najmä pozorne počúvam, pýtam sa, keď ma niečo zaujme pristavíme sa pri tom. Naším spoločným cieľom je nájsť Vaše odpovede a preskúmať ich. Pretože práve hlboko prebádané odpovede sú odrazovým mostíkom k atraktívnym cieľom. A tie robia človeka nezastaviteľným na ceste vpred.

Koučovanie straty, smútku a závislostí

Koučujem ľudí po životných stratách, traumatických udalostiach, s návykovým správaním, ich blízkych a okolie s cieľom:

 • Prevencie

  aby človek poznal seba skôr ako sa dostane do záťažovej situácie. Sebapoznanie je najjednoduchšia cesta ako zvládnuť ťažké situácie. * Odhodlal sa pre zmenu skôr ako sa u neho vyvinie chorobný stav. Človek aj okolie väčšinou cítia, že „niečo nie je v poriadku“. Problému si môžu byť vedomí, avšak ho môžu tajiť, príp. sa hanbia požiadať o pomoc psychiatra, lekára, psychoterapeuta, pričom v snahe cítiť sa lepšie vlastnými silami opakovane zlyhávajú. Kontaktovať kouča a poradcu je diskrétnejšie. * Odhodlal sa pre liečbu v prípade vážnejšieho stavu, našiel motiváciu ku zmene a ochote hľadať riešenia.
 • Podpory počas liečby

  v prípadoch potreby liečby je spolupráca psychiatra, prípadne psychoterapeuta s koučom mimoriadne užitočná. Podporuje efekt samotnej liečby a urýchlenie liečebného procesu.
 • Zotavenie sa

  ktoré je procesom postupného sebapoznávania, rastu a otvárania možností smerujúcim k naplneniu zmyslu. Podporuje zotrvať na začatej ceste.
 1. stretnutie 60 €, každé nasledujúce stretnutie 50 € (pre viac informácií viď cenník)
 • počet stretnutí závisí výlučne od rozhodnutia koučovaného partnera

Koučing emócií a stresu

 • Koučovanie emócií a stresu

  Kedysi sa verilo, že emócie sa dejú a nedajú sa ovládať. V súčasnosti však vieme, že práve emocionálna inteligencia (schopnosť čítať a porozumieť vlastným emóciám a emóciám iných) je jedným z rozhodujúcich faktorov pri určovaní dlhodobého úspechu človeka. Koučujem ľudí, ktorí chcú vedieť rozpoznať vlastné emócie, ovládať ich, prežívať tie, ktoré sú pre nich užitočné a presmerovať tie, ktoré im už neslúžia.

  Sebapoznanie pomocou koučovania emócií je jedným z rozhodujúcich faktorov ako predchádzať stresu, ako zvládať náročné situácie, ktoré život každému prináša.
 1. stretnutie 60 €, každé nasledujúce stretnutie 50 € (pre viac informácií viď cenník)
 • počet stretnutí závisí výlučne od rozhodnutia koučovaného partnera

Koučing - transformačný

 • Transformačný koučing

  koučujem ľudí, ktorí cítia nespokojnosť a hľadajú vyšší zmysel života. Častokrát majú svoje potreby naplnené – sú zdraví, vzdelaní, finančne nezávislí, vybudovali si kariéru. Navonok vedú usporiadaný a šťastný život s množstvom možností uspokojovať svoje potreby. Napriek tomu pociťujú frustráciu, vnútorné prázdno a pýtajú sa – Aký zmysel to všetko má?Zmysel treba nájsť, nedá sa vytvoriť. Až potom, s nájdením zmyslu prichádza pocit šťastia a naplnenia. Dochádza ku transformácii človeka, keď sa zmenil on sám.
 1. stretnutie 60 €, každé nasledujúce stretnutie 50 € (pre viac informácií viď cenník)
 • počet stretnutí závisí výlučne od rozhodnutia koučovaného partnera

Mám záujem o koučing

Kde poskytujem koučing?

Koučing poskytujem prezenčne aj online v rámci celého SlovenskaČeskej republiky. Môžete si vybrať formu, ktorá je pre Vás najvýhodnejšia. Osobná návšteva u mňa na adrese Kučišdorfská dolina 514, 902 01 Pezinok. Po vzájomnej dohode možnosť stretnutia na inom mieste.

 • Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča. Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce. Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo. Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica. Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš. Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava. Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky. Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica. Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota. Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo. Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy. Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur. Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany. Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice. Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry. Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina.
Akým spôsobom prebieha koučing - sprevádzanie?

Pokiaľ nie je možné realizovať osobné stretnutia, tak moje služby viem poskytnúť cez rôzne online služby:

 • Zoom
 • Skype
 • Teams
 • Messenger
 • Webex